Oddlužení firmy

Insolvenční zákon pamatuje stejně jako na fyzické i na právnické osoby. Také firmy se v současné době často dostávají do finanční krize a nejsou schopny dál čelit svým nesnázím. Při úpadku společnosti může dojít k několika různým situacím.

Společníci firmy by se proto rychle měli rozhodnou, jak budou dále postupovat. Snahou všech obvykle bývá vyhnout se konkurzu, který je jednou z variant po nastání úpadku společnosti. Úpadek se dá řešit ale i přijatelnějšími způsoby - reorganizací a oddlužením.

Bankrot neznamená konec

Bankrot nemusí nutně znamenat konec firmy. Zachránit se lze včasným podáním návrhu na oddlužení firmy, který podává dlužník. Věřitelé však tento návrh musí schválit. Z návrhu na oddlužení firem pro věřitele plyne výhoda alespoň částečného uhrazení dlužné pohledávky.

Součástí insolvenčního řízení je také podání insolvenčního návrhu dlužníkem, který v něm navrhuje způsob vypořádání se s dluhem. Jeho snahou musí být maximální uspokojení věřitele.

Kalkulačka oddlužení

Spočítejte si orientačně, zda splňujete základní podmínky pro to, aby soud schválil soudní oddlužení neboli insolvence firmy. Stačí, když vyplníte do naší kalkulačky všechny potřebné údaje a stiskněte tlačítko přepočítat. Naše kalkulačka oddlužení slouží pouze k orientaci, pokud jste se dostali do situace, kdy přemýšlíte o oddlužení.

Potřebujete další informace o průběhu oddlužení firmy a rádi byste se poradili se zkušeným odborníkem na oddlužování? Naše společnost je vám plně k dispozici a poskytnout vám může komplexní služby, včetně vyhotovení insolvenčního návrhu.

Zašlete nám poptávku

Máte více dotazů k vymáhání pohledávek? Kontaktujte nás prosím.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů

Prosím vyplňte všechny položky, budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz, stížnost, otázku. Děkujeme.

Vytvořilo internetové studio:tvorba www stránek

© Všechna práva vyhrazena OBCHOD S DLUHY - vymáhání dluhů, vymáhání pohledávek