Vymáhání dluhů

Vymáhání dluhů...

Půjčky

Férové nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Možnost splácet pouze úrok.

Firemní správa pohledávek

Ušetřete si výdaje za firemního právníka či ztracený čas u soudu.

Mimosoudní vymáhání pohledávek

Mimosoudní vymáhání pohledávek je moderním způsobem, jak získat zpátky dlužnou částku efektivně a rychle. Takovéto vymáhání se vyhýbá součinnosti se soudem povětšinou z důvodu, že nedostatečné tempo a neuspokojivý výsledek spoustu věřitelů demotivují.

Navíc při vymáhání dluhů prostřednictvím soudů je nutné zaplatit 5% soudní poplatek, náklady právního zástupce a ani po konečném pravomocného rozhodnutí soudu nemáte jistotu, že dojde ze strany dlužníka k úhradě jeho závazku. Věřitelé chtějí získat svoji pohledávku za krátkou dobu, v plném rozsahu a bez dalších zbytečných nákladů. Tohoto cíle lze dosáhnout pouze mimosoudním vymáháním pohledávek.

V počáteční fázi vymáhání dluhů sází věřitel zpravidla na vlastní schopnosti. Vymáhání dluhů si však vyžaduje intenzivní, důslednou a přesvědčivou taktiku, jak přimět dlužníka splácet svoji pohledávku. Pro věřitele se proto stane osobní vymáhání dluhů časově i emočně příliš náročné.

Mimosoudní vymáhání pohledávek nechte na profesionálech

Obchodní společnosti, podnikatelé, ale i spotřebitelé nechávají na profesionálech, kteří mají své zaručené vymáhací způsoby. O společnosti na vymáhání dluhů je dobré získat nejdříve dostatek referencí, abyste své peníze nesvěřili podvodníkům. Pro většinu věřitelů je mimosoudní vymáhání pohledávek s profesionální firmou pohodlnější i úspěšnější.

Nepříjemné vyřizování můžete přenechat odborníkům, kteří si ví rady i ve složitějších případech. Za služby našich vymahačů zaplatíte navíc až tehdy, když se vám pohledávka vrátí zpět. Podívejte se na naše reference od mnoha spokojených zákazníků.

Zašlete nám poptávku

Máte více dotazů k vymáhání pohledávek? Kontaktujte nás prosím.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů

Prosím vyplňte všechny položky, budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz, stížnost, otázku. Děkujeme.

Vytvořilo internetové studio:tvorba www stránek

© Všechna práva vyhrazena OBCHOD S DLUHY - vymáhání dluhů, vymáhání pohledávek