Vymáhání dluhů

Vymáhání dluhů...

Půjčky

Férové nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Možnost splácet pouze úrok.

Firemní správa pohledávek

Ušetřete si výdaje za firemního právníka či ztracený čas u soudu.

Vymáhání dluhů, vymáhání pohledávek

Vymáhání dluhů mimosoudní cestou je rychlý a efektivní proces využívající metod, které jsou zcela v souladu s platným právním řádem České republiky. Mezi tyto metody patří nejen písemný a telefonický kontakt, ale především osobní návštěvy dlužníků. Účelem těchto schůzek je motivace dlužníka k vypořádání se s vzniklými závazky. Zapojením třetí strany (tedy naší společnosti) do řešení vašich pohledávek dáte dlužníkovi jasně najevo, že mu vaše peníze nenecháte.

Každá pohledávka je pro nás pohledávkou, které se maximálně věnujeme.

Zmocnění k vymáhání dluhů je jednoduchý úkon. Na základě uzavření Smlouvy o postoupení pohledávky nebo Mandátní smlouvy (a udělením Plné moci) nás zmocníte k mimosoudnímu inkasu vašich pohledávek. O vše ostatní se postaráme my!

Vymáháme dluhy a pohledávky od 1 000 Kč výše. Naše provize se pohybuje nejčastěji mezi 25 – 30 %. Případy posuzujeme individuálně a výše provize záleží na více faktorech, mezi které patří například stáří pohledávky nebo obtížnost jejího vymožení. Pohledávky pro vás vymáháme samozřejmě včetně příslušenství, tj. úroků, penále, apod.

Orientujte se v termínech a pojmech

Oblast pohledávek, dluhů a exekucí je složitá a plná odborné terminologie, proto jsme pro vás připravili slovník pojmů s nejvíce používanými termíny a pojmy. Lépe se tak budete orientovat v této oblasti a budete vědět o čem se mluví a jedná. Spolu se slovníkem pojmů si můžete přečíst odpovědi na otázky, které se často objevují v souvislosti s vymáháním pohledávek. 

Dluhy aktuálně vymáháme pouze na území Plzeňského kraje!

 

Zašlete nám poptávku

Máte více dotazů k vymáhání pohledávek? Kontaktujte nás prosím.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů

Prosím vyplňte všechny položky, budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz, stížnost, otázku. Děkujeme.

Vytvořilo internetové studio:tvorba www stránek

© Všechna práva vyhrazena OBCHOD S DLUHY - vymáhání dluhů, vymáhání pohledávek