Vymáhání dluhů

Vymáhání dluhů...

Půjčky

Férové nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Možnost splácet pouze úrok.

Firemní správa pohledávek

Ušetřete si výdaje za firemního právníka či ztracený čas u soudu.

Vymáhání výživného

Placení výživného představuje v České republice pořád dosti velký problém. Nejen to, že je stanovená výše výživného mnohdy poměrně nízká, stále častěji však dochází k tomu, že jeden z rodičů o dítě neprojevuje zájem a neplatí výživné.

Povinnost platit výživné na své děti je platná až do té doby, než jsou sami schopni obživy

Než je dítě samostatně výdělečně činné, mají rodiče povinnost ho dle svých možností a schopností zaopatřit. Když se jeden z rodičů oddělí ze společné domácnosti, měl by se na výživě dítěte podílet finančně - placením výživného. Takto ideální stav se však v případě rozchodu rodičů nestává vždy praxí. Pokud odloučený rodič neplatí stanovenou částku, je třeba přistoupit k vymáhání alimentů.

Žaloba nebo vymáhání výživného

Vymáhání dlužného výživného je možno řešit několika způsoby. Nejčastěji se nabízejí dvě možnosti:

  • vytvoření žaloby - nevíte-li, kde máte nárok na dlužné výživné pro nezletilé dítě uplatnit, tento návrh se pak podepíše a odeslat na příslušný soud, další postup je pak již v rukou soudu, který se věnuje vašemu případu
  • vymáhání výživného - pokud příslušný soud již rozhodl o výši výživného, které není hrazeno, můžete přistoupit k jeho vymáhání, zde je zapotřebí vyplnit několik potřebných údajů a doložit nezbytné podklady, po doložení všeho potřebného začne probíhat vymáhání výživného po povinném rodiči (dlužníkovi) a to prostřednictvím exekutorů, se kterými spolupracujeme, vy tak nemusíte nic osobně vyřizovat

V každém případě je však nutné určený postup pečlivě zvážit. V naší společnosti s vámi vaši situaci rádi zkonzultujeme. V případě, že se pak rozhodnete pro vzájemnou spolupráci, je náš cíl jasný:

Hlavní prioritou při vymáhání výživného je spokojenost klienta a získání celé dlužné částky

Nedovolte, aby váš potomek trpěl kvůli nezodpovědnému rodiči újmou. Neváhejte si proto u nás domluvit nezávaznou schůzku a váš případ podrobně projdeme.

Zašlete nám poptávku

Máte více dotazů k vymáhání pohledávek? Kontaktujte nás prosím.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů

Prosím vyplňte všechny položky, budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz, stížnost, otázku. Děkujeme.

Vytvořilo internetové studio:tvorba www stránek

© Všechna práva vyhrazena OBCHOD S DLUHY - vymáhání dluhů, vymáhání pohledávek