Vymáhání dluhů

Vymáhání dluhů...

Půjčky

Férové nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Možnost splácet pouze úrok.

Firemní správa pohledávek

Ušetřete si výdaje za firemního právníka či ztracený čas u soudu.

Jak se vyhnout exekuci?

Každý člověk, který žádá o půjčku, by měl také myslet na následky, které mohou vzniknout v případě, že se dostane do tíživé finanční situace a nebude moct dočasně své závazky splácet. Před půjčením peněz by měl mít každý finanční rezervu alespoň na 6 měsíců, která pomůže při provozu domácnosti. Bohužel mnoho lidí nedokáže našetřit tak velké úspory, což znamená, že lidem při ztrátě zaměstnání nebo při delší době v pracovní neschopnosti poté velice snadno hrozí exekuce.

V současné době může být exekuce vydána téměř na každého a to i za malé prohřešky, o kterých dlužník zpočátku vůbec neví (např. za telefon).

Co hrozí při exekuci?

Při exekuci nemovitosti dochází k zástavě nemovitého majetku prostřednictvím usnesení o vydání exekuce a exekučního příkazu na prodej nemovitosti. Exekuci může nařídit soud, finanční úřad nebo soudní exekutor. Pokud nevíte, jak se vyhnout hrozící exekuci, nechte se inspirovat.

Oddlužení nemovitosti

Jednou z možností jak vyřešit potíže spojené s exekucí je požádání o oddlužení nemovitosti. Jedná se o způsob, pomocí kterého firma zaplatí klientovo veškeré finanční závazky a poskytne mu dlouhodobou nebankovní půjčku, u níž je výše splátek nastavena tak, aby je klient byl schopen řádně splácet.

Výhody oddlužení:

  • Okamžité oddlužení a zastavení exekuce
  • Splacení všech dluhů
  • Jedna splátka dle Vašich finančních možností
  • Krátká doba vyřízení

Exekuci vždy řešte včas

Pokud nezvládáte splácet své finanční závazky a hrozí Vám exekuce, vždy takovou situaci řešte hned. Je nutné se k tomuto problému postavit čelem a připustit si existenci dluhu. Bohužel v dnešní době je toto pro mnoho dlužníků velice obtížné.

Nejhorší variantou, co lidé v těchto případech dělají, je, že přestanou komunikovat a dělají mrtvého brouka. Nejen, že se tímto způsobem exekuci nevyhnete, ale navíc budete platit mnohem více, než jste původně dlužili. Díky okamžitému řešení zabráníte narůstání dluhu kvůli vysokým poplatkům, které Vám naúčtují exekutoři, advokáti nebo různé vymahačské firmy, a dojde k zastavení exekuce.

Zašlete nám poptávku

Máte více dotazů k vymáhání pohledávek? Kontaktujte nás prosím.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů

Prosím vyplňte všechny položky, budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz, stížnost, otázku. Děkujeme.

Vytvořilo internetové studio:tvorba www stránek

© Všechna práva vyhrazena OBCHOD S DLUHY - vymáhání dluhů, vymáhání pohledávek